Prime Box –

Українське виробництво пластикових відер

Ми – виробничий підрозділ найбільшого українського трейдера полімерних матеріалів ТОВ “Тривіта” . “Тривіта” має багаторічний досвід роботи, сильну команду, репутацію надійного партнера.

У квітні 2020 року ми взяли на себе керування виробництвом пластикової тари, яке успішно виготовляє продукцію понад 10 років в Україні.

Завдяки безперебійній поставці сировини, професійному та сучасному бізнес-керівництву, наші модернізовані продуктивні потужності та високий рівень кваліфікації персоналу нададуть вам найкращий продукт у стислі терміни та за найвигіднішою ціною!

Як ми робимо пластик преміальним?

Какие пластиковые ведра можно заказать у нас оптом

Увага до деталей

Ми стежимо за якістю продукції, що випускається, чистотою на заводі, кваліфікацією всіх співробітників і бездоганністю роботи наших машин. Всі термопласт-автомати проходять заплановані перевірки, використовують тільки якісне масло і працюють безперебійно.

Інвестиції у розвиток

Наші прес-форми розроблені за власними ескізами, виконані з високоякісних легованих сталей, регулярно ремонтуються та калібруються. Парк термопласт-автоматів та прес-форм постійно оновлюється для отримання бездоганної якості пластикових відер.

Фокус на результат

Ми сфокусовані на виробництві поліпропіленових відер методом інжекційного лиття під тиском і плануємо розширення пропонованої продукції. На даний момент виробничі потужності нашого заводу дозволяють забезпечувати випуск продукції до 90 тонн/місяць.

Гнучкість виготовлення

Наші відра доступні в різних ємностях і всіх кольорах на палітрі, комплектуються з ручкою та кришкою, мають контрольну пломбу і можуть бути зроблені під запаювання. Незабаром, відра будуть виготовлятися з IML печаткою під вимогу замовника.

Які пластикові відра можна замовити у нас оптом

Для вирішення ваших завдань ми…

Доставка продукції здійснюється як транспортом замовника, так і іншими перевізниками та кур’єрськими службами.

Arrow-up