Які виставки відбуваються в Україні в індустрії пластикової упаковки та пластикових виробів?

admin

Пластик з’явився в результаті синтетичної революції і став одним із найважливіших винаходів 20 століття. Унікальні властивості полімеру зробили його затребуваним практично у всіх галузях. Виготовлення виробів із пластику поступово виходило на новий рівень, і тепер ми не можемо уявити своє життя без цього дивовижного матеріалу.

Сьогодні досягнення науки у цій сфері можна побачити на різних виставках, що періодично проводяться на території України. Такі події дозволяють ознайомитися з новими технологіями, вивчити проблемні ситуації та знайти рішення. Крім цього, виставки є місцем зустрічі вчених та провідних спеціалістів у цій галузі.

Які виставки можна завітати до України?

Щороку в Україні проводяться різні виставки та інші подібні події, присвячені технологіям у сфері виготовлення та переробки пластику. На деяких із них розглядаються особливості та перспективи виробництва пластикової тари.

23 вересня 2020 року відбудеться одна з найважливіших подій, присвячених темі упаковки (у тому числі пластикової) – виставка Пак Експо. Учасники можуть ознайомитися з різними видами пакувальної продукції, матеріалами для її виготовлення та новітніми технологіями в цій сфері.

Ще однією подією 2020 року стане виставка PLAST EXPO UA 2020, яка проводиться з 24 по 27 листопада в Києві. Це подія міжнародного масштабу, яка об’єднує фахівців у галузі переробки каучуку та пластмас.

Окрім цього, восени 2020 року планується проведення ХVII Міжнародної спеціалізованої виставки екотоварів для всієї родини у Києві. В рамках події проводитиметься демонстрація переробки пластику. До ділової програми включені такі заходи:

семінари;
презентації;
майстер-класи від зарубіжних та вітчизняних фахівців.

З огляду на це виставка стане ідеальним місцем зустрічі для рядових споживачів та авторитетних професіоналів.

З якою метою проводитиметься Пак Експо?

Виставка відноситься до подій міжнародного масштабу і є одним з найбільших в Україні заходів, присвячених індустрії упаковки. За період свого багаторічного існування Пак Експо стала найбільш ефективним та актуальним інструментом для співпраці у галузі B2B.

Окрім цього, виставка стає місцем зустрічі всіх спеціалістів у цій сфері. Наша компанія теж планує брати участь, що дозволить удосконалити набутий досвід у галузі виготовлення пластикової тари.

Що буде представлено на виставці?

Захід відкрито як для провідних, так і для нових гравців на пакувальному ринку. На виставці будуть представлені не лише види упаковок, а й технічне обладнання. Виробники пластикової тари можуть ознайомитися з такими видами обладнання:

для фасування;
для виробництва упаковки;
для матеріалів;
для дозування;
для закупорювання та інших процедур.

Додатково на виставці будуть представлені етикетки, поліграфічна продукція та техніка їх виготовлення. Головними цілями такої виставки є:

демонстрація нових здобутків у сфері упаковки;
створення сприятливого середовища залучення великої кількості потенційних клієнтів.

Виставка також визнана на міжнародному рівні двома великими організаціями: Конфедерацією Організаторів Пакувальних виставок та Міжнародною асоціацією виставкової індустрії UFI. Крім цього, вона є частиною Міжнародного форуму промисловості та упаковки IFFIP.

Які виставки проводились в Україні раніше?

Важливі виставки, пов’язані з виробництвом пластикових виробів, проводились у 2012, 2013, 2016 та 2018 роках. У цей період провели такі заходи:

VII Міжнародна виставка PLASTEX Ukraine 2012 – темою було виробництво пластмас та каучуку в Україні;
5-та Міжнародна спеціалізована виставка – її назва «Металообробка. Інструмент. Пластмаса 2013»;
8-ма Міжнародна спеціалізована виставка – тема була присвячена пластмасі, інструментам та металообробці.

У 2018 році Київ став місцем проведення ще однієї незвичайної події – Wrapped in Plastic. Виставку було проведено з метою привернення уваги до екологічних проблем, пов’язаних із надспоживанням. Члени української арт-групи створили унікальну інсталяцію із пластикового сміття.

Надалі українські фахівці планують лише покращувати технології (зокрема виробництво пластикової упаковки). Тому у перспективі проведення тематичних виставок триватиме в Одесі, Львові та інших великих містах.

0 Comments

Залишити відповідь

More great articles

Новини в індустрії пластикової тари та поліпропілену

Особливий вплив на ринок пластикової тари та поліпропілену, як і на інші галузі, зараз має всесвітня пандемія. У зв'язку з…

Детально

Організація доставки продукції по Україні

Процес продажу тари оптом включає не лише виробництво пластикової упаковки з урахуванням усіх вимог замовника. На окрему увагу також заслуговує…

Детально

Чи шкідливий пластик для довкілля?

Пластик застосовується практично у всіх галузях життєдіяльності. З цього матеріалу роблять товари для будівництва, меблі, іграшки та пакувальну тару. Але,…

Детально
Arrow-up