Які виставки відбуваються в Україні в індустрії пластикової упаковки та пластикових виробів?

admin

Пластик з’явився в результаті синтетичної революції і став одним із найважливіших винаходів 20 століття. Унікальні властивості полімеру зробили його затребуваним практично у всіх галузях. Виготовлення виробів із пластику поступово виходило на новий рівень, і тепер ми не можемо уявити своє життя без цього дивовижного матеріалу.

Сьогодні досягнення науки у цій сфері можна побачити на різних виставках, що періодично проводяться на території України. Такі події дозволяють ознайомитися з новими технологіями, вивчити проблемні ситуації та знайти рішення. Крім цього, виставки є місцем зустрічі вчених та провідних спеціалістів у цій галузі.

Які виставки можна завітати до України?

Щороку в Україні проводяться різні виставки та інші подібні події, присвячені технологіям у сфері виготовлення та переробки пластику. На деяких із них розглядаються особливості та перспективи виробництва пластикової тари.

23 вересня 2020 року відбудеться одна з найважливіших подій, присвячених темі упаковки (у тому числі пластикової) – виставка Пак Експо. Учасники можуть ознайомитися з різними видами пакувальної продукції, матеріалами для її виготовлення та новітніми технологіями в цій сфері.

Ще однією подією 2020 року стане виставка PLAST EXPO UA 2020, яка проводиться з 24 по 27 листопада в Києві. Це подія міжнародного масштабу, яка об’єднує фахівців у галузі переробки каучуку та пластмас.

Окрім цього, восени 2020 року планується проведення ХVII Міжнародної спеціалізованої виставки екотоварів для всієї родини у Києві. В рамках події проводитиметься демонстрація переробки пластику. До ділової програми включені такі заходи:

семінари;
презентації;
майстер-класи від зарубіжних та вітчизняних фахівців.

З огляду на це виставка стане ідеальним місцем зустрічі для рядових споживачів та авторитетних професіоналів.

З якою метою проводитиметься Пак Експо?

Виставка відноситься до подій міжнародного масштабу і є одним з найбільших в Україні заходів, присвячених індустрії упаковки. За період свого багаторічного існування Пак Експо стала найбільш ефективним та актуальним інструментом для співпраці у галузі B2B.

Окрім цього, виставка стає місцем зустрічі всіх спеціалістів у цій сфері. Наша компанія теж планує брати участь, що дозволить удосконалити набутий досвід у галузі виготовлення пластикової тари.

Що буде представлено на виставці?

Захід відкрито як для провідних, так і для нових гравців на пакувальному ринку. На виставці будуть представлені не лише види упаковок, а й технічне обладнання. Виробники пластикової тари можуть ознайомитися з такими видами обладнання:

для фасування;
для виробництва упаковки;
для матеріалів;
для дозування;
для закупорювання та інших процедур.

Додатково на виставці будуть представлені етикетки, поліграфічна продукція та техніка їх виготовлення. Головними цілями такої виставки є:

демонстрація нових здобутків у сфері упаковки;
створення сприятливого середовища залучення великої кількості потенційних клієнтів.

Виставка також визнана на міжнародному рівні двома великими організаціями: Конфедерацією Організаторів Пакувальних виставок та Міжнародною асоціацією виставкової індустрії UFI. Крім цього, вона є частиною Міжнародного форуму промисловості та упаковки IFFIP.

Які виставки проводились в Україні раніше?

Важливі виставки, пов’язані з виробництвом пластикових виробів, проводились у 2012, 2013, 2016 та 2018 роках. У цей період провели такі заходи:

VII Міжнародна виставка PLASTEX Ukraine 2012 – темою було виробництво пластмас та каучуку в Україні;
5-та Міжнародна спеціалізована виставка – її назва «Металообробка. Інструмент. Пластмаса 2013»;
8-ма Міжнародна спеціалізована виставка – тема була присвячена пластмасі, інструментам та металообробці.

У 2018 році Київ став місцем проведення ще однієї незвичайної події – Wrapped in Plastic. Виставку було проведено з метою привернення уваги до екологічних проблем, пов’язаних із надспоживанням. Члени української арт-групи створили унікальну інсталяцію із пластикового сміття.

Надалі українські фахівці планують лише покращувати технології (зокрема виробництво пластикової упаковки). Тому у перспективі проведення тематичних виставок триватиме в Одесі, Львові та інших великих містах.

0 Comments

  Залишити відповідь

  More great articles

  У якій тарі краще зберігати харчові продукти?

  Кожен із нас намагається підбирати лише «правильну» та здорову їжу для себе та своєї сім'ї. Але не всі мають можливість…

  Детальніше

  Чи шкідливий пластик для навколишнього середовища

  Пластик застосовується практично у всіх галузях життєдіяльності. З цього матеріалу роблять товари для будівництва, меблі, іграшки та пакувальну тару. Але,…

  Детальніше

  Переваги виробів із поліпропілену

  Поліпропілен вважається одним із найбільш безпечних видів пластику, тому його широко застосовують у різних галузях промисловості. З цього матеріалу в…

  Детальніше
  Arrow-up