Цікаві факти про поліпропілен

admin

Необхідність купити пластикову тару рано чи пізно може виникнути у кожного з нас. Вироби стануть у пригоді для повсякденного використання в різних сферах життєдіяльності. Компактні бокси застосовуються на кухні, а відра та контейнери часто використовуються в хімічній, будівельній та харчовій промисловості. Купуючи такі вироби, мало хто замислюється над матеріалом з якого зроблена тара.

Звичайно, на етикетці вказується, що це пластик. Але існує кілька різновидів цього матеріалу, які відрізняються певними характеристиками. Поліпропілен є одним з них і є найбільш екологічно чистим різновидом. Спеціалісти компанії Prime Box пропонують розглянути кілька цікавих фактів, які наочно покажуть усі позитивні властивості цього виду пластику.

Процес виготовлення
Поліпропілен являє собою неполярний термопластичний вид полімерів, який має синтетичну природу. Зовні він є твердою речовиною білого кольору, яку отримують в результаті полімеризації пропілену. Головною особливістю є те, що в процесі виробництва у навколишнє середовище не викидаються шкідливі та небезпечні відходи.

На відміну від інших видів пластику, поліпропілен потрібно відносно трохи енергетичних ресурсів у процесі виготовлення. Крім того, під час виробництва практично не використовується вода, температура плавлення матеріалу досить низька.

Екологічна чистота

Цей факт підтверджується тим, що практично всі пластикові ємності для харчових продуктів виготовлені саме із поліпропілену. Це тим, що у складі поліпропілену відсутні пластифікатори, важкі метали та інші шкідливі хімічні речовини. Він складається з безпечних компонентів – вуглецю та водню. До того ж, має хімічну стійкість (інертність).

Це дозволяє сміливо зберігати у виробах із пропілену практично будь-які харчові продукти та не боятися, що вони отримають неприємний присмак чи хімічний запах пластику. Побутові відходи з такого матеріалу також можна утилізувати без проблем. Вони не погіршать стан довкілля.

Можливість переробки

Купити тару з поліпропілену варто також через можливу подальшу переробку. Матеріал відноситься до групи найпростіших у переробці видів пластику. ПП не втрачає своєї міцності, навіть після 52 разів повторного використання. Його можна утилізувати на звалище або навіть спалювати без шкоди навколишньому середовищу.

Теплотворна здатність поліпропілену ідентична олії, тому він руйнується в процесі спалювання без використання додаткової кількості палива. Ця особливість дозволяє суттєво економити паливо на сміттєспалювальних заводах. Під час спалювання може виділятися тільки двоокис вуглецю або водяна пара, що перетворює процес фотосинтезу.

Відповідність 4 основним вимогам Європейської комісії з навколишнього середовища
Виробництво пластикового пакування з поліпропілену в Україні з кожним днем ​​розвивається все більше, оскільки саме цей матеріал характеризується низкою позитивних властивостей.

Саме він відповідає 4 вимогам Європейської комісії:
тривалий термін експлуатації;
мінімальне застосування природних ресурсів;
оптимізація переробки та повторного використання;
відсутність викидів у повітря забруднюючих хімічних речовин.
Це робить поліпропілен найвигіднішим матеріалом для багатьох виробництв.

Високий рівень стійкості

PP є універсальним матеріалом, який не піддається впливу хімічних продуктів, мастил та більшості різновидів масел. Крім цього, цей вид пластику не рветься та не ламається в процесі експлуатації.

Щільна структура та гнучкість знижує ймовірність появи будь-яких дефектів на поверхні. Поліпропілену не страшні екстремальні показники температур, старіння та сонячні промені. Що не можна сказати про ацетат/целюлозу/ПВХ – матеріали набагато швидше стають непридатними для експлуатації.

Зазначені факти – це ще все, чим можна охарактеризувати даний матеріал. Компанія Prime Box пропонує оцінити властивості поліпропілену, оформивши замовлення на пластикову тару у нас на сайті.
Ми пропонуємо якісні вироби, які стануть у нагоді в хімічній, харчовій та будівельній промисловості.
Вони представлені в різних розмірах, формах та кольорах. Вибрати з такої широкої різноманітності часом буває складно. Але наші досвідчені консультанти зможуть допомогти в цьому питанні.
Ми надсилаємо пластикові тари по всій Україні. Доставка виробів здійснюється у Дніпро, Львів, Одесу, Київ та інші міста України.

0 Comments

  Залишити відповідь

  More great articles

  Методи лиття під тиском

  В основі методу технологія виливання розплавленого полімерного матеріалу у заздалегідь підготовлені форми. Ключовим фактором є тиск. Це дозволяє отримувати пластикову…

  Детальніше

  Процес створення пластикової тари: сировина, форми та особливості технології

  Тара із пластику є одним із найпоширеніших видів фасувальних товарів в Україні. Сфера застосування продукції є досить широкою. Пластикова упаковка…

  Детальніше

  У якій тарі краще зберігати харчові продукти?

  Кожен із нас намагається підбирати лише «правильну» та здорову їжу для себе та своєї сім'ї. Але не всі мають можливість…

  Детальніше
  Arrow-up