Форми та об’єм відер

admin

Відро із пластику є одним із найбільш практичних варіантів упаковки в Україні. Завдяки зручній конструкції та простоті у користуванні, пластикові тари особливо затребувані. Їх застосовують у хімічній та харчовій промисловості, будівництві та сільському господарстві.

Стандартна комплектація передбачає відро з кришкою та ручкою. Це забезпечують надійне та безпечне зберігання різних їдких речовин та будівельних матеріалів. Що стосується харчових продуктів, то в такій тарі вони не втрачають смакових якостей і не просочуються сторонніми запахами.

Які є види пластикових відер?

Ємності представлені у величезному асортименті, що дозволяє вибрати оптимальний варіант практично для будь-яких цілей. Відрізняються вони за декількома параметрами:

· Місткості;
· Формі;
· Кольору.

Ще одним важливим критерієм поділу пластмасової тари на види є мета використання. Розберемо по порядку кожний критерій.

Місткість відер

У продажу Prime Box представлені пластикові вироби наступних обсягів:

· На 1,0 л;
· На 1,1 л;
· На 2,25 л;
· На 3,3 л;
· На 5,0 л;
· На 5,5 л;
· На 11,3 л;
· На 21 л.

Така градація дає можливість кожному покупцю купити тару відповідної місткості. Якщо вам складно підібрати відповідний варіант, зверніться до наших досвідчених менеджерів-консультантів.

Кольори відер

Використання різних видів полімерів та фарбуючих складів дозволяє створювати ємності різного відтінку. Найбільш поширеними видами є білі та прозорі відра. Вони універсальні та підходять для зберігання різної продукції.
Крім цього, клієнти можуть замовити кольорові відра, які не відрізняються від стандартних білих виробів. У процесі лиття ми застосовуємо лише якісні та безпечні барвники, які не становлять загрози для навколишнього середовища та організму людини.

Форма відер

Найбільш комфортне застосування відер у різних сферах життєдіяльності забезпечує правильно підібрана форма. Сучасні термопластавтомати і новітні технології дозволяють створювати такі пластикові види пластикових ємностей:

· конусоподібні;
· Прямокутні;
· Овальні;
· круглі.

Цей перелік не є вичерпним. За бажанням замовника пластикові відра можуть також виготовлятися за індивідуальним ескізом. Це питання вже уточнюється із виробниками пластикової тари.

Що ж до представлених видів, їх використовують для різних цілей. Наприклад, овальні відра стануть чудовим рішенням для сільського господарства, а круглі підійдуть для перевезень сипких та рідких матеріалів. У будівництві доречними будуть прямокутні відра.

Як вибрати пластикове відро?

Перед тим, як замовити відра оптом у Києві, потрібно ретельно вивчити всі варіанти, а також їх особливості. Враховується призначення, обсяг та матеріал виготовлення. Спочатку варто визначитися, з якою метою планується застосування виробу.

У харчовій промисловості допускається використання ємностей виключно із безпечного екологічно чистого матеріалу. У нас на виробництві використається перевірений первинний поліпропілен. Він підходить для зберігання будь-якої їжі та рідин.

Серед переваг такого матеріалу можна відзначити нешкідливість та відсутність впливу на смакові характеристики продуктів. Поліпропіленові відра також підійдуть для транспортування їжі на різні відстані. Варто перевірити також наявність додаткових елементів – ручки та кришки. Вони роблять експлуатацію виробів зручнішою.

Які види відер пропонує компанія PrimeBox?

У нашому каталозі представлений широкий асортимент пластикових ємностей для різних потреб. Ви можете придбати відра для зберігання продуктів або технічних цілей. Всі вони мають різну місткість та забарвлення.

Виготовляємо пластикові ємності наступних кольорів:

· Прозорі;
· Білі;
· Кольорові.

У процесі використовуємо нетоксичні барвники, які забезпечують якісне фарбування та гарні відтінки. Місткість всіх видів відер варіюється від 1,0 л до 21 л. Якщо у процесі вибору у вас виникають якісь труднощі чи питання, тоді вам раді допомогти кваліфіковані консультанти. Доставка здійснюється у Хмельницький, Черкаси та інші міста на території України.

 

0 Comments

  Залишити відповідь

  More great articles

  Виробництво пластикових відер як бізнес

  Пластикові відра вже давно стали незамінними помічниками у побуті та на виробництві. Вироби відрізняються екологічністю, зручністю у застосуванні та стійкістю…

  Детальніше

  Переваги виробів із поліпропілену

  Поліпропілен вважається одним із найбільш безпечних видів пластику, тому його широко застосовують у різних галузях промисловості. З цього матеріалу в…

  Детальніше

  Цікаві факти про поліпропілен

  Необхідність купити пластикову тару рано чи пізно може виникнути у кожного з нас. Вироби стануть у пригоді для повсякденного використання…

  Детальніше
  Arrow-up