У якій тарі краще зберігати харчові продукти?

admin

Кожен із нас намагається підбирати лише «правильну» та здорову їжу для себе та своєї сім’ї. Але не всі мають можливість щодня відвідувати магазини, де можна купити свіжі продукти харчування. В цьому випадку виникає потреба зберігати або переносити їжу (наприклад, на пікнік, де буде доречний контейнер пластиковий харчовий).

Для цієї мети в Україні та по всьому світу застосовують різні види упаковки, а також дотримуються певних умов. Головна умова для правильного зберігання багатьох продуктів є підтримання правильної температури. Забезпечити такий режим може холодильник та інші охолодні установки. Але, давайте спочатку розберемося, в яких ємностях туди поміщаються товари.

Яку тару використовують для зберігання продуктів?

Щоб довше зберегти властивості їжі, її поміщають в упаковку та різні види ємностей. Для овочів, зелені та фруктів підійдуть поліетиленові пакети. Їх також можна використовувати для жирних продуктів (сиру, олії тощо), але лише протягом 1-2 годин. Під час покупки таких виробів варто звернути увагу на призначення. Вони мають підходити для харчових продуктів.

Для деяких продуктів можна використовувати харчову плівку, фольгу або пергаментний папір. Єдиний аспект – такі види упаковки не забезпечують повноцінну безпеку. Оптимальним варіантом можуть бути пластикові контейнери для продуктів.

Які пластикові контейнери підходять для зберігання продуктів?

Вибираючи таку тару для їжі, зверніть увагу на якість матеріалу. Безпечні вироби виготовляються лише із нешкідливого харчового пластику. Якщо на етикетці є значок з вилкою та келихом, то перед вами безпечна пластикова тара.

Варто також пам’ятати, що є два види таких ємностей:

· Для зберігання в охолодженому вигляді та розігріву;
· Тільки для зберігання в холоді.

Це важливо, оскільки розігрів другого виду тари може призвести до виділення токсичних речовин. Окремо можна розглянути також відра із пластику, які теж дозволяють зберігати продукти у правильних умовах. Закуповувати їх оптом можна у Кривому Розі, Херсоні та інших містах України.

Чому варто вибрати пластикові цебра?

Така тара представлена ​​у широкому асортименті. Її можна застосовувати для зберігання найрізноманітніших продуктів, включаючи м’ясо, рибу та овочі. Для кожного виду їжі можна підібрати ємність відповідної форми, яка забезпечить герметичність та захистить від обвітрювання. Крім цього, купити пластикову тару у вигляді цебер варто ще з кількох причин:

· Стійкість до впливу вологи;
· Велика кольорова гама;
· Ударостійкість;
· Зручність під час перевезень на тривалі відстані;
· Не виділяє токсичні речовини;
· Безпека для здоров’я та навколишнього середовища;
· Герметичність та надійність;
· Стійкість до зміни температурного режиму;
· Незначна вага;
· Велика різноманітність форм.

Не менш важливою властивістю ємності також вважається недорога ціна. Найбільш вигідним рішенням буде купити пластикові цебра оптом. Для зручнішого використання вироби також комплектуються кришкою та ручкою. Це забезпечує повну герметичність та збереження продуктів. У деяких випадках цебра робляться під запайку.

Яку тару пропонує компанія PrimeBox?

Ми забезпечуємо своїх клієнтів тільки якісними та міцними ємностями із пластику, виготовленими з екологічно чистої сировини. Тара має відмінні експлуатаційні характеристики, забезпечує правильні умови для зберігання та відповідає усім міжнародним стандартам.

Якість продукції підтверджують сертифікати ДСТУ та укладання СЕС. В асортименті представлені вироби різних форм та місткості, тому кожен клієнт зможе підібрати щось для себе. Пропонуємо також відра в різних кольорах, для фарбування яких використовуються тільки безпечні пігменти.

Якщо вас цікавлять якісні відра від виробника, тоді ми будемо раді вам допомогти. Уточнити всі деталі та оформити замовлення можна, зв’язавшись із нашими менеджерами по телефону або через електронну заявку на сайті. Доставляємо продукцію в Миколаїв, Чернігів, Київ та інші міста України.

0 Comments

  Залишити відповідь

  More great articles

  Які матеріали застосовуються для виготовлення пластикових виробів?

  З пластиком ми стикаємося щодня – вироби з цього матеріалу використовуються у побуті, сільському господарстві, а також у різних промисловостях.…

  Детальніше

  Харчові барвники під час виготовлення пластикових виробів

  Сучасний ринок просто заповнений пластиковими виробами, які відрізняються не лише формою, але й фарбуванням. Кольоровий пластик є досить потрібним матеріалом…

  Детальніше

  Процес створення пластикової тари: сировина, форми та особливості технології

  Тара із пластику є одним із найпоширеніших видів фасувальних товарів в Україні. Сфера застосування продукції є досить широкою. Пластикова упаковка…

  Детальніше
  Arrow-up