Методи лиття під тиском

admin

В основі методу технологія виливання розплавленого полімерного матеріалу у заздалегідь підготовлені форми. Ключовим фактором є тиск. Це дозволяє отримувати пластикову продукцію різного формату. У процесі використовується спеціальна техніка термопластавтомат. Він дозволяє створювати як мікро-деталі, що важать не більше частки грама, так і великі деталі масою понад 10 кілограмів.

Суть способу полягає в тому, що підготовлений матеріал переводять у потрібний стан (в даному випадку в’язко-плинний), а потім відбувається впорскування в підготовлену ємність. Вид використовуваної форми визначається заздалегідь із замовником.

Якими методами здійснюється лиття під тиском?

Існує кілька основних методів, які дають змогу вилити пластикову тару під тиском за заданими параметрами.

Інтрузіотий метод

Цей спосіб застосовують у процесі виробництва виробів із товстими стінками. Розплавлений матеріал подається на прес-форму на кшталт обертання черв’яка. У цей час діє режим екструзії. Заповнивши форму, черв’як переходить на стадію живлення форми в осьовому напрямку.

При цьому компенсується природне усадження гарячого розплаву. Щоб отримати бажаний результат, слід враховувати показник термостабільності полімерів. Метод характеризується декількома особливостями:

· У ливарній формі розвивається невеликий тиск;
· Створення тонкостінної тари проблематично;
· Об’єм готової продукції може бути більше, ніж обсяг впорскування;
· Обмежена гніздність прес-форми.

Крім цього, пластикові контейнери та інші вироби, що отримуються таким методом, відрізняються нескладною геометрією.

Метод інжекційний

В цьому випадку процес виготовлення включає кілька етапів:

· Необхідна кількість розплавленого матеріалу збирається в особливому місці циліндрі;
· Відбувається впорскування під високим тиском (не більше 200 МПа);
· Інжектування пластику протягом декількох секунд.

На виробництві пластикового пакування в Україні найчастіше використовується саме такий метод. В результаті створюється виріб, що відрізняються складною конфігурацією. Стінки у готовій пластиковій продукції можуть бути різної товщини.

У процесі можливе застосування багатогніздих прес-форм. Проте, головна відмінність способу у тому, що обсяг готової продукції вбирається у паспортний обсяг впорскування.

Лиття інжекційно-газове

Належить до категорії нових методів, що дозволяють переробляти термопласти за допомогою ЛМ. У процесі розплавлений полімер інжектується спеціальну ємність. Матеріал заповнює її повністю. Вільними залишаються від 5 до 25% ємності. Після цього задіюється ніпель або сопло, через яке в ємність надходить суміш із газів під тиском.

Її головне завдання «роздмухати» розплавлений матеріал, і тим самим збільшити товщину шару матеріалу. Після створення пластикових виробів із ємності виводиться газ. Завершує процедуру впорскування залишку розплавленого полімеру, який «запечатує» форму. Перевагою такої технології є суттєва економія дорогих полімерів (приблизно до 40%).

Метод інжекційно-пресовий

Під час застосування методу створюється ефект різного рівня міцності компонентів. При заповненні ємності в периферійних зонах істотно падає тиск розплаву. За рахунок цього вдається досягти зазначеного ефекту. Технологія найчастіше використовується для виробництва великих розмірів. Тиск у формі формується за допомогою поєднання роботи пресового механізму у вузлі змикання, а також інжекції.

Який метод використовує PrimeBox?

Для виготовлення пластикової тари ми застосовуємо лише сучасне обладнання, яке працює за технологією інжекційного лиття під тиском. Застосування цього відкриває широкі можливості для виробництва.
Клієнти можуть замовляти оптом пластикову продукцію різного обсягу, формату та розмірів. Прес-форми, що використовуються в наших термопластавтоматах, розроблені за власним ескізом. Їх регулярно калібрують та ремонтують, що дозволяє уникнути браку на виробництві.

Вся техніка та форми регулярно оновлюється, забезпечуючи бездоганну якість відер. Якщо ви хочете купити пластикову тару у нас, то вам достатньо зв’язатися з менеджерами будь-яким зручним способом. Доставка здійснюється в Луцьк, Суми, Житомир та інші міста України.

0 Comments

Залишити відповідь

More great articles

Які матеріали застосовуються для виготовлення пластикових виробів?

З пластиком ми стикаємося щодня – вироби з цього матеріалу використовуються у побуті, сільському господарстві, а також у різних промисловостях.…

Детально

Які виставки відбуваються в Україні в індустрії пластикової упаковки та пластикових виробів?

Пластик з'явився в результаті синтетичної революції і став одним із найважливіших винаходів 20 століття. Унікальні властивості полімеру зробили його затребуваним…

Детально

Чи шкідливий пластик для довкілля?

Пластик застосовується практично у всіх галузях життєдіяльності. З цього матеріалу роблять товари для будівництва, меблі, іграшки та пакувальну тару. Але,…

Детально
Arrow-up