Відмінності харчових та господарських пластикових відер

admin

Пластикова тара є одним із найбільш зручних та практичних видів ємностей. Вона витримує високі температури, забезпечує надійний захист вмісту і має високу герметичність. Зазначені властивості дозволяють використовувати вироби в господарських цілях та для зберігання харчових продуктів.

Розглянемо основні відмінності між ними на прикладі пластикових відер, які виготовляє компанія PrimeBox. Основні різновиди можна переглянути у нас в каталозі.


Чим відрізняються господарські та харчові відра?
Якщо вам доводилося вибирати в магазині відра конкретного призначення, то, напевно, ви зіткнулися з певними труднощами. Зазвичай в асортименті представлені пластикові відра від виробника різних форм, розмірів і кольорів.

Вибрати серед них продукт харчового або господарського призначення часом буває дуже складно, оскільки всі вони схожі. В цьому випадку варто орієнтуватися на кілька параметрів:
зовнішній вигляд;
маркування;
Тип сировини.

Щоб зрозуміти, як використовувати зазначені критерії, потрібно вивчити кожен із них детальніше.

Зовнішній вигляд

Оглядаючи тару, слід довіряти своїм «відчуттям». Відрізнити пластикові ємності для продуктів харчування від виробів господарського призначення досить легко. Харчовий матеріал завжди приємний на дотик, не має різкого неприємного запаху, а також має гладку поверхню.
Додатковим підтвердженням є рівномірне забарвлення. Якщо ви сумніваєтеся в чомусь, можна попросити продавця помацати предмет або надати його чіткі фото. На знімках має бути добре видно конструкцію, матеріал та елементи кріплень.

Тип сировини

Тип матеріалу, який використовується під час виробництва, є основним відмітним критерієм. В даному випадку йдеться про первинну сировину та перероблений матеріал. Перший варіант є високоякісним пластиком, який не проходить вторинну переробку. Саме такий матеріал використовує компанія PrimeBox для виробництва пластикової тари харчового призначення.

Відра з такого пластику досить міцні та безпечні для здоров’я. Крім цього, вони ніяк не впливають на смак та зовнішній вигляд продуктів харчування. На відміну від них, господарські відра мають більш жорстку і грубу поверхню, а також стандартний колір. Їх можна відрізнити по темних, пастельних та білих відтінках. Ще одним важливим критерієм є відчутний запах.

Такі ємності підходять для зберігання технічної води, важких предметів, будівельних матеріалів та нехарчової продукції. Але, не залишайте такі ємності на спеку. Під впливом жарких сонячних променів він може деформуватися.

Маркування

Перед тим як купити пластикову тару, варто уважно вивчити написи на дні. Саме там вказана основна інформація про матеріал та призначення. Надійні виробники прямо вказують, навіщо підходить цей виріб. На дні можна побачити напис – “Для харчових продуктів” або “Для технічних цілей”.

Крім цього, там можна побачити значок чарки з вилкою або PP. Обидва написи підтверджують використання екологічно чистого виду пластику у процесі виробництва тари. Такі відра стануть ідеальним варіантом для зберігання та перенесення їжі та продуктів харчування. Для господарських цілей підійдуть ємності із позначкою «PE».

Де купити відра харчового та господарського призначення?
Замовити пластикові ємності в Україні не складно. Вони представлені в різних точках продажу. Але, якщо вас цікавлять дійсно якісні харчові та господарські відра, тоді ми раді запропонувати нашу продукцію. У нас в каталозі представлений великий асортимент товарів, що відрізняються міцністю та безпекою.

Пропонуємо також різні колірні рішення, що є додатковим бонусом. Вибір кольору залежить від конкретного призначення. Щоб оформити замовлення, достатньо вибрати відповідні вироби та заповнити заявку на сайті. У разі виникнення запитань, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном.

0 Comments

Залишити відповідь

More great articles

Новини в індустрії пластикової тари та поліпропілену

Особливий вплив на ринок пластикової тари та поліпропілену, як і на інші галузі, зараз має всесвітня пандемія. У зв'язку з…

Детально

Процес створення пластикової тари: сировина, форми та особливості технології

Тара із пластику є одним із найпоширеніших видів фасувальних товарів в Україні. Сфера застосування продукції є досить широкою. Пластикова упаковка…

Детально

Переваги виробів із поліпропілену

Поліпропілен вважається одним із найбільш безпечних видів пластику, тому його широко застосовують у різних галузях промисловості. З цього матеріалу в…

Детально
Arrow-up