Виробництво пластикових відер як бізнес

admin

Пластикові відра вже давно стали незамінними помічниками у побуті та на виробництві. Вироби відрізняються екологічністю, зручністю у застосуванні та стійкістю до впливу хімічних речовин. Такі характеристики роблять їх не лише корисним товаром, а й чудовою ідеєю для бізнесу.

Організувати виробництво пластикових відер зовсім не складно, а у разі успіху гарантований гарний прибуток. Переконатися в цьому можна, перейшовши до нашого каталогу. Компанія «PrimeBox» стала одним із найкращих виробників пластикових відер в Україні.

Які види відер можна виготовляти?

Вирішивши зайнятися виробництвом пластикових відер, потрібно розібратися в різновидах виробів. Загальноприйнята класифікація дозволяє розділити їх на кілька груп:

санітарно-гігієнічного призначення (відра для сміття);
для харчових продуктів;
тара для виконання садово-городніх робіт.

Крім цього, можна поділити пластикові відра за обсягом. Найбільш популярними є варіанти з об’ємом 0,5 та 10 л. Якщо хочете запустити виробництво виробів різної місткості, можете ознайомитись із різноманітними обсягами за посиланням: https://primebox.com.ua/ru/catalog.

Яка технологія використовується у процесі виготовлення?

Виробництво пластикових відер починається з вибору відповідної сировини. Відомі виробники в основному використовують 2 види матеріалу:
ізотактичний поліпропілен;
поліетилен.

Перший варіант відрізняється відсутністю токсинів у складі та абсолютною екологічністю. Його використовують навіть для виробництва дитячих іграшок та посуду. Другий варіант використовують у харчовій промисловості для виготовлення пакетів, пляшок для води та відер, у яких можна зберігати технічні матеріали. Зазначені види сировини завантажуються в спеціальну машину, де відбувається фарбування, надання форми та маркування.

Яке обладнання знадобиться для виробництва?

Щоб виготовити якісні пластикові відра різного призначення, потрібно закупити такі види обладнання:
фарбопульти;
термопластавтомат;
прес-форми (матриці);
холодильна камера;
завантажувач сировини.

Фахівці рекомендують закуповувати пристрої у комплексі та перевіряти їхню сумісність. Термопластавтомат забезпечує лиття під тиском. Краскопульт забезпечує фарбування амфорної маси.
Прес-форми призначені для надання потрібної форми. Завантажувач є пристроєм для подачі нагрітого матеріалу в прес-форму, а холодильна камера забезпечує затвердіння пластикових відер.
Які вимоги встановлюються якість продукції?
Щоб запобігти появі шлюбу, з виробництва пластикової тари встановлюється суворий контроль якості.

Готові вироби повинні відповідати наступним характеристикам:
відсутність здуття та тріщин;
гладка поверхня;
рівне забарвлення;
правильна форма.

Харчовий пластик також перевіряється водою. Рідина, яка контактувала з виробом, не повинна мати жодних відтінків. Якщо з тари пластикової харчової виливається кольорова вода, таку продукцію не допускають до продажу.

Що належать до основних організаційних моментів?

Продаж пластикової тари – це трудомісткий та відповідальний процес. Якщо ви хочете досягти успіху, тоді варто вивчити деякі організаційні моменти. Почніть з вивчення кон’юнктури ринку. Потрібно дізнатися, яких видів пластикових відер потребує рядовий споживач.

Подбайте також про реєстрацію діяльності. Це дозволить офіційно займатися зазначеним видом бізнесу та укладати угоди. Ще одним важливим пунктом є вивчення вимог СанПіН. Виробництво пластикової тари має узгоджуватися з екологічною, санітарною та пожежною службами.

Висновок

Як бачите, нічого складно в організації виробництва пластикових відер немає. Достатньо лише дізнатися, що хоче купити покупець, підібрати приміщення, техніку та закупити матеріали. Не забувайте також створити вигідні умови для того щоб клієнт зміг вигідно купити пластикові відра. Для цього потрібно прорахувати ціну пластикових відер і встановити допустиму націнку. Далі залишається лише розвивати підприємство.

0 Comments

Залишити відповідь

More great articles

Переваги виробів із поліпропілену

Поліпропілен вважається одним із найбільш безпечних видів пластику, тому його широко застосовують у різних галузях промисловості. З цього матеріалу в…

Детально

Принцип роботи термопластавтомату

Вироби із пластику просто оточують кожного з нас. Застосовуючи їх щодня, мало хто замислюється над процесом виробництва такого матеріалу. Якщо…

Детально

Форми та об’єм відер

Відро із пластику є одним із найбільш практичних варіантів упаковки в Україні. Завдяки зручній конструкції та простоті у користуванні, пластикові…

Детально
Arrow-up